POZNAJ POLSKĘ

Informujemy, iż Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu państwa na realizację zadań w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą ,,Poznaj Polskę” będącego częścią Polskiego Ładu. W ramach realizowanego zadania do 15 grudnia 2022 r. zostaną zorganizowane wycieczki dla uczniów mające na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego, poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.

Planowany koszt całości zadania to 60,000,00 zł z których otrzymana dotacja to 30, 000,00 zł, zaś kwota 30,000,00 zł to wkład własny, który zostanie wniesiony przez rodziców uczniów uczestniczących w wycieczce.