KONKURS PLASTYCZNY “BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA”

Regulamin konkursu:

I. Postanowienie ogólne
Organizatorem konkursu plastycznego jest Samorządowe Przedszkole w Magnuszewie.
Konkurs adresowany do wszystkich grup przedszkolnych. Zapraszamy dzieci z grup: Sówek, Pszczółek, Motylków i Lisków do udziału w konkursie.

II. Cel konkursu
Promowanie bezpiecznych zachowań dzieci, poprzez wyrabianie przyzwyczajeń dotyczących bezpieczeństwa w ruchu pieszym. Utrwalenie wiedzy na temat zasad ruchu drogowego, wdrażanie dzieci do zdrowej rywalizacji.

III. Warunki udziału w konkursie
1. Prace konkursowe powinny odnosić się do tytułu konkursu „Bezpieczna droga do przedszkola”.
2. Prace konkursowe powinny być wykonane indywidualnie przez dzieci (z niewielkim udziałem rodziców). Każdy uczestnik może przedstawić jedną pracę plastyczną.
3. Konkurs polega na przygotowaniu płaskiej pracy plastycznej (rysunek, malowanka, wycinanka, wyklejanka itp.) w formacie maksymalnie A3.
4. Każda praca powinna być opatrzona metryczką, zawierającą: imię i nazwisko uczestnika, wiek dziecka, nazwę grupy przedszkolnej.
5. Pracę należy składać u wychowawców grup w terminie do 15 października 2021r.
6. Przystąpienie do konkursu wiąże się z zaakceptowaniem regulaminu.

IV. Ocena prac i nagrody.
1. Laureatów konkursu wyłoni komisja konkursowa składająca się z nauczycieli wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu w Magnuszewie.
2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola.
3. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zachęcamy do udziału!!!

Organizatorzy: Nauczycielki Przedszkola.