Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok”

23 listopada bieżącego roku w Kozienicach w Centrum Kulturalno-Artystycznym odbył się XIV Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok”. Wzięło w nim udział 46 podmiotów wykonawczych z naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowało 17 uczestników.

W kategorii chóry nasze dzieci w składzie: Julia Kocyk, Gabriela Wachnik, Zuzanna Cwyl, Maja Milczarczyk, Oliwia Kalbarczyk, Zofia Domeradzka, Lena Domaszczyńska, Amelia Ruzik, Maja Łoskot, Klara Ogrodzińska, Nina Rybarczyk, Patrycja Zabuła, Helena Rybarczyk i Cezary Łapacz otrzymały wyróżnienie za kolędę „Narodził się Jezus Chrystus”. W kategorii soliści 6-9 lat za pastorałkę „Kołysanka” 3 miejsce otrzymała Lena Frączek. W kategorii zespoły i duety 6-9 lat Agata Ogrodzińska i Zofia Ogrodzińska otrzymały wyróżnienie za pastorałkę „Tylko jedna jest taka noc”. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

s. Stanisława Misiak