CO CI LOS PRZYNIESIE? ANDRZEJKOWA DYSKOTEKA SZKOLNA

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście Andrzejki! Z tej okazji 23 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W trakcie dyskoteki uczniowie z klas IV-VIII mogli sobie wywróżyć swoją bliższą i dalszą przyszłość. Każdy z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Uczniowie losowali także magiczne karteczki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości. Było też ciasteczko z wróżbą dla każdego dziecka. Wiele śmiechu i radości dostarczyły uczniom przepowiednie ukryte w nadmuchanych balonach. Powodzeniem cieszyły się również pływające łódeczki z imionami chłopców i dziewczynek. Wszyscy gorączkowo, w długich kolejkach czekali na to, aby dowiedzieć się kto pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło wspólnych zabaw przygotowanych przez Samorząd Uczniowski m. in.: pociąg, ulubione tańce: belgijka, kowbojka i wiele innych.
Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.

Agnieszka Kreczmańska