XIII KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

24 listopada bieżącego roku odbył się XIII Konkurs Kolęd i Pastorałek „ Na ten Nowy Rok” w Kozienickim Centrum Kultury. Wystąpiło w nim ponad 200 dzieci z terenu naszego powiatu. Jury przesłuchiwało uczestników ponad cztery godziny. Naszą szkołę reprezentowali:

• 10 osobowy chór w składzie: Katarzyna Świerczyńska, Julia Grzybowska, Julia Buczek, Julia Czaplińska, Julia Gryszko, Julia Narojczyk, Zuzanna Bogucka, Natalia Rybarczyk, Wiktoria Lewandowska, Izabela Jaworska
  • zespół wokalny w kategorii 6-9 lat: Zuzanna Cwyl, Gabriela Wachnik, Julia Kocyk, Maja Milczarczyk, Lena Domaszczyńska, Zofia Domeradzka
  • zespół wokalny 10-12 lat: Nina Rybarczyk, Maja Łoskot, Klara Ogrodzińska, Helena Rybarczyk, Helena Bazyl
  • oraz dwoje solistów: Dominika Gwardys i Cezary Łapacz

Oba zespoły wokalne otrzymały wyróżnienie, natomiast Chór zajął pierwsze miejsce za kolędę „ Narodził się w szopie”.

Nagrody zostaną wręczone 14 grudnia. W tym też dniu nasz Chór wystąpi jeszcze raz w Koncercie Laureatów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

s. Stanisława Misiak