DZIEŃ MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najmilszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu- Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Dzieci w tym dniu poznały historię Święta Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach, zgadywankach oraz wykonywały prace plastyczne. Był również słodki poczęstunek. Wspaniałą atrakcją była misiowa fotobudka. Dzieci były zachwycone robiąc sobie w niej zdjęcia.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie Święto Misia zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Nauczycielki przedszkola