Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka

W środę 8 listopada miała miejsce w naszym przedszkolu wyjątkowa uroczystość. W młodszych grupach: „Motylkach” i „Pszczółkach” odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka, natomiast w grupach starszych: „Biedronkach” i „Tygryskach”- Pasowanie na Starszaka. Był to przełomowy moment w życiu każdego dziecka, ponieważ to wtedy symbolicznie rozpoczęła się podróż w świecie nauki, zabawy i społecznej interakcji.

Tego dnia mali artyści ubrani w stroje galowe zaprezentowali starannie przygotowane wierszyki i piosenki. Później nastąpił moment ślubowania, dzieci przyrzekały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor Agnieszka Kozłowska dokonała uroczystego pasowania oraz wręczyła każdemu dziecku pamiątkowy dyplom. Po części artystycznej zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia na foto-ściance. Wszystkie przedszkolaki otrzymały także balon oraz słodki upominek, a na koniec rozpoczęły świętowanie przy poczęstunku.

Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom i życzymy im wielu sukcesów!

Anna Ogrodzińska
Aneta Michalska