W kręgu świętości

Bal wszystkich Świętych już na dobre wpisał się w historię naszej szkoły…

30 października licznie zgromadzeni na sali gimnastycznej świętowaliśmy Uroczystość Wszystkich Świętych okazując radość poprzez modlitwę, śpiew, tańce i zabawy.

Tego dnia w naszej szkole odbył się już po raz drugi POKAZ MODY ANIELSKIEJ. Było naprawdę jak w niebie.

Dzieci i młodzież wykazał się również znajomością życiorysów świętych podczas odgadywania zagadek, ANIELSKI RABAN w wykonaniu naszych uczniów chyba zaskoczył ich samych.
Podczas naszego balu poszukiwaliśmy także KLUCZA DO NIEBA. A tuż po jego znalezieniu przeprowadziliśmy warsztaty miłości-każdy uśmiechnął się do siebie, przybił piątkę i powiedział coś miłego koledze.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców za zaangażowanie w przygotowaniu kolorowych strojów. Dziękujemy uczniom za wspólną zabawę, wychowawcom i nauczycielom za wyrozumiałość, a pani dyrektor Agnieszce Kozłowskiej za słodkości, którymi obdarowała uczestników balu.

Bożena Kowalczyk-Pawlak