PÓŁKOLONIE

Szanowni Państwo,
Miło mi poinformować, że w te wakacje będziemy organizatorami półkolonii w terminie 0d 10 lipca do 21 lipca 2023 r. z dofinansowaniem z KRUS. W tym roku pełny koszt półkolonii na jedno dziecko wynosi 565,00 zł., KRUS dofinansowuje półkolonie kwotą 450,00 zł /uczestnika półkolonii, którego co najmniej jeden rodzic/opiekun jest ubezpieczony w pełnym zakresie w KRUS., Mazowiecka Izba Rolnicza dofinansowuje 15,00 zł. Natomiast odpłatność rodziców/opiekunów wynosi 100,00 zł. za turnus 10.dniowy.

W związku z powyższym możecie Państwo zgłaszać dzieci od 6 roku życia na półkolonie do sekretariatu ZSiPO. Przy zapisie dziecka obowiązkowo należy dostarczyć zaświadczenie z KRUS o podleganiu ubezpieczeniu w pełnym zakresie jednego z rodziców/opiekunów prawnych. Dzieci, których rodzice nie przyniosą zaświadczenia nie będą zapisywane.

Z wyrazami szacunku
Agnieszka Kozłowska