MASKOWY BAL KARNAWAŁOWY

Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły – atrakcji jest przecież co niemiara – tańce, konkursy, ciekawe stroje, poczęstunek. To wszystko składa się na wspaniały Maskowy Bal Karnawałowy.

Przez kilka kolejnych godzin nasi szkolni DJ-e serwowali wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Piosenki na pewno się podobały, sądząc po ilości tańczących na parkiecie uczniów.

Zabawa choinkowa to nie tyko dyskoteka, dlatego Samorząd Uczniowski SP zaplanował na ten dzień liczne konkursy. Tegoroczną zabawę rozpoczęliśmy od konkursu na najciekawszą i najbardziej pomysłową maskę karnawałową. Następnie wytypowane osoby prezentowały swoje kreatywne umiejętności tworząc przeróżne kształty i zwierzątka z  długich balonów, uczestniczyły w zabawie z brakującym krzesłem oraz tańczyły z balonami. Konkurowały również w zawodach sprawnościowych, m.in. „Nisko, niżej, jeszcze niżej”, czyli taniec pod liną w rytm muzyki. Podczas balu odbyła się również loteria z nagrodami, którą przeprowadziła pani Sylwia Kocyk – przewodnicząca Rady Rodziców. Podczas loterii trzem dziewczynkom udało się wygrać głośnik bezprzewodowy, słuchawki bezprzewodowe i lampkę na biurko. Fundatorem wszystkich nagród była Rada Rodziców ZSiPO w Magnuszewie. Pozostali uczestnicy każdej konkurencji otrzymali słodkości od pani dyrektor Agnieszki Kozłowskiej.

Do samego końca nasi uczniowie świetnie się bawili i w znakomitych humorach dopytywali o kolejny bal karnawałowy.

Agnieszka Kreczmańska