KARNAWAŁOWE ODLICZANIE CZAS ZACZĄĆ!

Karnawał, to czas radości, zabaw i wspólnego biesiadowania. Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także i dzieci lubią tańczyć, dlatego też zabawa karnawałowa jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń w życiu szkoły.

Aby wprowadzić uczniów w odpowiedni nastrój, Samorząd Uczniowski SP zaplanował kilka dni karnawału na wesoło.

Wybrane dni nosiły inne nazwy, a co za tym idzie, inne stroje. I tak, piątek był dniem postaci z ulubionych filmów, bajek i seriali. Na naszych korytarzach można było spotkać m. in. Myszkę Miki, Klauna, Hermionę Granger, Dorę Małą Podróżniczkę, Pikachu, Shazama, Królową Śniegu oraz Wednesday.
Środa była Dniem na Kolorowo, a czwartek to Dzień Szalonych Fryzur. W tym dniu nie zabrakło warkoczy, kitek, kucyków, jeżyków i wielu innych pomysłów.

Wszyscy jednak czekali na piątek…. Bo piątek to Dzień Pidżam i Szlafroków:).

Uwieńczeniem całego tygodnia był Karnawałowy Bal Maskowy.

Agnieszka Kreczmańska