DZIEŃ NAUCZYCIELA

Bezmierny nasz dług wdzięczności …

Dnia 13.10.2021 r. w ZSiPO w Magnuszewie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Agnieszka Kozłowska, która przywitała wszystkich zebranych, a szczególnie nauczycieli i pracowników szkoły. Następnie przekazała głos uczniom klas VII i VIII, którzy pod kierunkiem Pani Doroty Mazur oraz Pani Renaty Maciejowskiej -Zych przygotowali część artystyczną.

W humorystyczny sposób nasi artyści ukazali rolę ucznia, nauczycieli oraz historię tego pięknego, a zarazem bardzo trudnego zawodu. W stronę pedagogów popłynęło wiele ciepłych i miłych słów. Zaprezentowane utwory bardzo podobały się publiczności, która gromkimi brawami wyraziła swój zachwyt oraz poprosiła o bis finałowej piosenki.

Na zakończenie Samorząd Uczniowski złożył życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty. Na ręce Pani Dyrektor uczniowie przekazali piękne kwiaty jako wyraz naszej wdzięczności za trud i poświęcenie wkładane w codzienną pracę. W tym uroczystym dniu każdy pracownik naszej szkoły otrzymał z rąk uczniów przygotowane przez Samorząd Uczniowski okolicznościowe laurki.

Kacper Pawlak