DZIEŃ CHŁOPAKA W ZSIPO W MAGNUSZEWIE

30 września 2021 r swoje święto obchodziła męska część naszej szkolnej społeczności. Zgodnie z tradycją w tym dniu przekazać chcemy życzenia wszystkim panom pracującym w naszej szkole oraz naszym kolegom. My dziewczyny z SU — życzymy każdemu chłopcu:
Dziewczyny — tylko tej najfajniejszej.
Ciastek — tylko tych najsłodszych.
Samochodów — tylko tych najszybszych.
Zabaw — tylko najweselszych.
Przygód — tylko najciekawszych.
Butów — takich, co najlżejsze,
w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!

Z tej okazji przygotowałyśmy audycję, którą zaprezentowałyśmy przez szkolny radiowęzeł. Audycję poprowadziły Alicja Chodyra i Patrycja Miśkiewicz z klasy 8b, Nikola Krawczyk z klasy 8c oraz Julia Buczek z klasy 7b.

W klasach 4-8 został również prze­pro­wa­dzony kon­kurs na Dżentelmena Klasy. Dziewczyny wybrały dwunastu najsym­pa­tycz­niej­szych i naj­bar­dziej kole­żeń­skich chłop­ców spośród całej spo­łecz­no­ści szkol­nej. Spe­cjalne krawaty i drobne upo­minki wrę­czono zwy­cięz­com na zor­ga­ni­zo­wa­nym tego dnia spo­tka­niu.

Wybrani Dżentelmeni:

Piotr Frączek – klasa 4a
Cezary Łapacz- klasa 4b
Marcin Grądziel – klasa 4c
Jan Nadolny- klasa 5a
Wiktor Łapacz- klasa 5b
Filip Figlewicz- klasa 6a
Kacper Narojczyk- klasa 6b
Wiktor Puzianowski- klasa 7a
Franciszek Madajczyk- klasa 7b
Kacper Pawlak- klasa 8a
Robert Purchała- klasa 8b
Kacper Marchewka – klasa 8c

Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniach należy złożyć opiekunkom SU w naszej szkole – p. Beacie Kutyle oraz p. Agnieszce Kreczmańskiej. To właśnie dzięki inicjatywie Pań mogłyśmy zorganizować ten wyjątkowy dla każdego chłopca dzień.

Uczennice SU
Alicja Chodyra i Patrycja Miśkiewicz