KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNY PARASOL”

Samorządowe Przedszkole w Magnuszewie zaprasza dzieci do udziału
w przedszkolnym konkursie plastycznym „Jesienny Parasol”.

Cele konkursu:

• Prezentowanie twórczości plastycznej u dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci.
  • Promowanie talentów plastycznych wśród dzieci.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.
  2. Konkurs rozpoczyna się 03.10.2022r. i trwać będzie do 24.10.2022r.
  3. Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej prezentującej jesienny parasol wykonany dowolną techniką: farbami, kredkami, flamastrami, wyklejanka, wydzieranka itp. Praca w formacie A4 lub A3, karta bloku technicznego.
  4. Prace konkursowe powinny być wykonane indywidualnie przez dzieci (z niewielkim udziałem rodziców). Każdy uczestnik może przedstawić jedną pracę plastyczną.
  5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką, zawierającą: imię i nazwisko uczestnika, wiek dziecka, nazwę grupy przedszkolnej.
  6. Laureatów konkursu wyłoni komisja konkursowa składająca się z nauczycieli wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu w Magnuszewie.
  7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola.
  8. Laureaci otrzymają dyplomy.
  9. Przystąpienie do konkursu wiąże się z zaakceptowaniem regulaminu.

Zachęcamy do udziału!!!

Aleksandra Boryczka