UROCZYSTE ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

W naszej szkole 9 października 2020 r. był dniem niezwykle uroczystym, szczególnie dla „pierwszoklasistów”, którzy odświętnie ubrani i bardzo przejęci, złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i zostali przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Magnuszewie. Po odebraniu przyrzeczenia pani dyrektor Agnieszka Kozłowska dokonała symbolicznego pasowania każdego ucznia.
Ze względu na obowiązujące przepisy epidemiologiczne, uroczystość, inaczej niż w poprzednich latach, odbyła się bez udziału rodziców i uczniów klas starszych.

Podniosły charakter uroczystości podkreśliło odśpiewanie przez pierwszoklasistów hymnu państwowego oraz pieśni naszej szkoły.

W tym wyjątkowym dniu pierwszoklasiści otrzymali od wychowawczyń dyplomy i legitymacje szkolne, zaś od Rady Rodziców piękne, ilustrowane słowniczki ortograficzne. Po uroczystości w salach lekcyjnych na dzieci czekały, przygotowane przez rodziców słodkie niespodzianki.

Czołem pierwszaki 🙂 Witamy Was w społeczności Szkoły Podstawowej w Magnuszewie.

Wychowawczyni klasy Ia
Małgorzata Marchewka