MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

W tym roku, dzieci z naszego Przedszkola włożyły dużo pracy i zaangażowania pisząc listy do Św. Mikołaja. Stworzyły własną listę życzeń, mając nadzieję, że Mikołaj w tym roku również nie zawiedzie i dostarczy prezenty na czas.
1 grudnia dzieci spotkała wielka niespodzianka. Do naszego przedszkola dotarł list od Świętego Mikołaja. Dzieci z wielkim zaciekawianiem przyglądały się kopercie, na której widniał obrazek nadawcy. Po otwarciu koperty, wyjęły list i uważnie słuchały jego treści.

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 3 grudnia nadszedł wreszcie ten dzień, do którego dzieci długo się przygotowywały – stroiły sale w świąteczne ozdoby, ubierały choinkę, robiły pracę plastyczne, uczyły się piosenki i wiersza specjalnie na wizytę specjalnego gościa. Oprócz pełnego prezentów worka, św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Miło spędzony czas uświetniły prezenty wręczane każdemu dziecku przez Mikołaja. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków!

Mikołaju, dziękujemy i zapraszamy za rok.

Aleksandra Główka
Anna Gielecińska
Anna Ogrodzińska
Agnieszka Narojczyk
Grażyna Krześniak