„DOBRO WRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ”

13 stycznia 2019 r. nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w zbiórce pieniędzy w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki był zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie pod opieką p. Agnieszki Kreczmańskiej, p. Doroty Kurek-Kulasińskiej oraz p. Marka Kozłowskiego kwestowali na terenie Magnuszewa i Mniszewa. Przez cały okres zbiórki pogoda dopisywała, panowała radosna atmosfera, a uśmiech nie znikał z twarzy naszych wolontariuszy. Wszyscy cieszyli się, że mogą być częścią tej wspaniałej akcji.

Szczególne podziękowania należą się Ochotniczej Straży Pożarnej za pokaz i przejażdżkę nowym specjalistycznym wozem strażackim oraz za udostępnienie lokalu, w którym mogliśmy się ogrzać i napić gorącej herbaty. Dziękujemy opiekunom Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Rodzicom, a w szczególności p. Agnieszce Drągowskiej oraz p. Annie Dróżdż za opiekę i przygotowanie kanapek, słodkości oraz gorącej herbaty.

Dziękujemy również każdemu darczyńcy, który wspomógł tę inicjatywę.
Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy 6.900,54 zł.

Tegorocznymi Wolontariuszami byli:

Pracz Oliwia