UROCZYSTOŚĆ DNIA BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i miłości, którą okazjują wnuki swoim Dziadkom. Dla każdego dziecka Babcia i Dziadek są źródłem wszelkich pozytywnych emocji. To właśnie oni kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach.

8 lutego 2024r. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta z grup: „Motylków”, „Pszczółek”, „Biedronek” i „Tygrysków” w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Przedszkolaki recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Jako wyraz swojej miłości każde dziecko wręczyło swoim Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Po występach dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Była to wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!

Anna Ogrodzińska
Aneta Michalska