32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️❤️❤️

28 stycznia 2024 roku po raz 32. zmierzymy się z problemem, zapraszając wszystkich rodaków, Polaków, na całym świecie, by grali razem z nami. Temat zbliżającego się Finału to: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych. Problem ogromny, z którym chcemy się uporać. Chcemy kupić sprzęt dla 15 oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i 49 oddziałów dla dorosłych” – tak o tegorocznym Finale mówił Jerzy Owsiak.

Nasi wolontariusze „zagrali” w tej pięknej, szlachetnej orkiestrze dobrych serc ❤️❗❤️ Kwestowali od samego rana 👏👏👏 Dzielnie przemierzali ulice naszego miasta, zachęcali do pomocy, nieśli dobro i ciepłe słowo, mimo deszczowej aury …

Jesteśmy z Was dumni, cieszymy się, że znowu mogliśmy być częścią tej dobrej, szczerej i jakże potrzebnej akcji ❤️❤️❤️

Marlena Kusio