Półkolonie letnie – II tydzień

Drugi tydzień półkolonii rozpoczęliśmy 17.07.2023 wyjazdem do ZOO w Warszawie. Dzieci wzbogacały wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na posiłek do McDonald’s.

18.07.2023r. Wyjechaliśmy nad Jezioro Kozienickie. Był to czas aktywności fizycznej, kreatywności i integracji.

19.07.2023r. Wybraliśmy się do nowo otwartego Parku Rekreacyjno-Sportowego. Dzieci miały wiele atrakcji, takich jak baseny, zjeżdżalnie i fontanny.
Obejrzeliśmy seans w kinie w Kozienicach – “Po prostu super”.
Zjedliśmy poczęstunek w McDonald’s.

20.07.2023r. Wyszliśmy do Gminnej Biblioteki Publicznej- Centrum Kultury w Magnuszewie na spotkanie z Panią Katarzyną Płocińską – opowiadaczką, edukatorką i animatorką. Dzieci słuchały opowiadań i w grupie tworzyły własna bajkę.

21.07.2023r. W tym dniu dzieci uczestniczyły w warsztatach robienia pizzy, bawiły się w podchody i na pożegnanie półkolonii odbyła się dyskoteka. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Drugi tydzień półkolonii upłynął na poznawaniu nowych miejsc i rozrywce. Odwiedziliśmy różne miejsca, gdzie mogliśmy się bawić, uczyć i poznawać nowe rzeczy.
Był to czas aktywności fizycznej, kreatywności i integracji. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić go razem. Dziękujemy dzieciom  za udział w półkoloniach.

Anna Ogrodzińska
Ewa Matysiak