INFORMACJA

Szanowni Państwo, Na podstawie złożonych deklaracji, wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2022/2023 będzie kontynuowało 56 dzieci. Komisja rekrutacyjna dokonała weryfikacji złożonych wniosków oraz dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Na 44 wolnych miejsc zakwalifikowanych zostało: 43 dzieci, niezakwalifikowanych: 3 dzieci. Do Oddziałów Rocznego Przygotowania Przedszkolnego zakwalifikowanych zostało 43 kandydatów. Lista dzieci kontynuujących oraz kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:

Lista dzieci (PDF 151 kB)

Informujemy, że do dnia 20.04.2022r. należy złożyć w sekretariacie szkoły potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia rodziców zakwalifikowanego kandydata. Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Potwierdzenie woli przyjęcia (PDF 93 kB)