Szanowni Państwo,

informuję, że 17 września 2020 r.(czwartek) na plac szkoły będą wjeżdżały duże samochody ciężarowe. Trwają intensywne prace związane z budową żłobka. Proszę nie wjeżdżać i nie parkować na terenie szkoły.

Jednocześnie przypominam, że na teren szkoły wjeżdżać mogą wyłącznie pracownicy ZSiPO oraz pojazdy zaopatrzenia. Wielokrotnie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji, gdyż dzieci wysiadające z autobusów biegną do budynku szkoły bez rozglądania się. Proszę Rodziców o uszanowanie mojej prośby i przestrzeganie zakazu wjazdu, który obowiązuje od wielu lat. Prośba podyktowana jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci.

Pracownicy proszeni są o parkowanie w wyznaczonych miejscach w sposób umożliwiający swobodny przejazd.

Agnieszka Kozłowska