OGŁOSZENIE

W związku z ogłoszeniem pandemii COVID-19 od dnia 12.03.2020 r. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie nie prowadził żywienia w szkole w wyżej wymienionym okresie. Rodzice/pracownicy mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy na rachunek bankowy, za niewykorzystane posiłki w stołówce oraz żywienie i opłatę stałą w przedszkolu, w miesiącu marcu 2020 r. Wniosek o przyznanie zwrotu należy wydrukować ze strony internetowej szkoły, wypełnić i podpisać. Informację o kwocie zwrotu będzie udzielała Intendent szkoły p. Ewelina Piwowarska w budynku ZSiPO w Magnuszewie w dniach 07.07.2020 do dnia 09.07.2020 r. Wypełniony wniosek należy złożyć osobiście przy portierni szkolnej w wyżej ustalonych dniach w godzinach od 9:00 do 14:00. Ogłoszenie dotyczy rodziców/pracowników, którzy uiścili płatność gotówką bądź przelewem z góry za cały miesiąc.

Wniosek o zwrot – żywienie uczniów (PDF)

Wniosek o zwrot – żywienie pracowników (PDF)