DZIEŃ DZIECKA -ŻYCZENIA

DZIEŃ DZIECKA

Wszystkim dzieciom, małym i dużym, pociechom, urwisom, aniołkom, ananasom, łobuziakom, brzdącom, psotnikom i milusińskim czyli wszystkim naszym dzieciom oraz dzieciom na całym świecie w dniu waszego święta życzymy Wam:
kochających mam, opiekuńczych tatusiów, rozpieszczających dziadków i cioć, wspaniałych przyjaciół, zaskakujących chwil, codziennych odkryć, niezliczonych powodów do radości, pełni życia, dozy spokoju i odrobiny szaleństwa, by nigdy nie było porannej pobudki a specjalny wiatr rozwiewał wasze smutki, by wasze życie było słodkie, by na każdym drzewie rosły lody o różnym smaku i świeże truskawki w czekoladowym fraku…

Bądź dzieckiem jak najdłużej.
Baw się jak dziecko, kochaj i śmiej,
I zawsze serce dziecka miej…

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NAJPIĘKNIEJSZEGO WSZYSTKIM NASZYM DZIECIOM ŻYCZY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI WRAZ Z OPIEKUNKAMI