KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom informuję, że pedagog szkolny będzie pozostawał do dyspozycji Państwa i Państwa dzieci w każdą środę i piątek od godziny 9.00 do godziny 11.00 pod numerem telefonu – 48 621 70 34. Ponadto porady i konsultacje będą udzielane przez wszystkich nauczycieli za pomocą dziennika elektronicznego oraz innych komunikatorów.

Szczegółowe informacje na temat organizacji kształcenia na odległość z uwzględnieniem higieny pracy oraz zasad bezpieczeństwa w sieci zostaną Państwu i uczniom wysłane pocztą elektroniczną lub przez e– dziennik.

Rzeczywistość, w jakiej obecne funkcjonujemy jest trudna i nowa dla nas wszystkich. Proszę Państwa o zrozumienie, wyrozumiałość, uspokojenie i wyciszenie emocji. Liczę na współpracę, dobrą komunikację i cenne wskazówki.

Pozostaję do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 pod podanym wyżej numerem telefonu. Zachęcam również do kontaktu drogą mailową zsipo.magnuszew@vp.pl

Z wyrazami szacunku:
Agnieszka Kozłowska