DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 31 stycznia 2020r. odbyło się uroczyste przedstawienie, które stało się tradycją w naszym przedszkolu.

Pani Dyrektor Agnieszka Kozłowska powitała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec zaśpiewali gromkie „Sto lat”, które wzruszyło gości.

Na uroczystości gościliśmy również Wójta Gminy Magnuszew Pana Marka Drapałę, który z ogromnym zainteresowaniem podziwiał talenty artystyczne naszych wychowanków.

Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich serduszkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występ.

Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Atmosfera była uroczysta i pełna radości.

Anna Ogrodzińska, Anna Gielecińska