MIKOŁAJKI

W tym roku podczas Mikołajek czekało na naszych uczniów mnóstwo niespodzianek. 6 grudnia w całej szkole już od pierwszej godziny lekcyjnej roznoszono słodkości przygotowane przez członków Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu. Naszym Aniołkom towarzyszył Św. Mikołaj, który sprawił mnóstwo uciechy dzieciom zarówno z młodszych, jak i starszych klas. To była jednak tylko pierwsza część przewidzianych atrakcji. Podczas czwartej godziny lekcyjnej odbyły się konkursy mikołajkowe dla uczniów z klas 4-8. Na sali gimnastycznej dużo się działo – przedstawiciele poszczególnych klas brali udział w czterech konkurencjach. Były to: quiz na temat Św. Mikołaja, pakowanie prezentów na czas, napisanie ciekawych życzeń dla Św. Mikołaja oraz bieg po ciasteczka właśnie do niego. Konkursom towarzyszyły ogromne emocje, co widać na załączonych zdjęciach.

Przedstawiamy poniżej wyniki wszystkich konkursów wraz z punktacją dla każdej klasy:

 • VI c – 22 pkt.
 • VIII a – 21 pkt.
 • VIII b – 20 pkt.
 • VI b – 17 pkt.
 • VII a – 17 pkt.
 • V b – 15 pkt.
 • IV a – 14 pkt.
 • IV b – 12 pkt.
 • VI a – 12 pkt.
 • VII b – 10 pkt.
 • V a – 9 pkt.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. Dziękujemy także naszej szanownej komisji, która oceniała zmagania uczestników oraz przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego, którzy zorganizowali i prowadzili mikołajkowe konkurencje.
A oto lista naszych uczniów o dobrych serduszkach, którzy byli w tym dniu naszymi Aniołkami i przygotowali ciasteczka, babeczki i ciasta, aby umilić ten dzień wszystkim obecnym w szkole:

 • Maja Bogucka – V b
 • Julia Narojczyk – V b
 • Krzysztof Seremak – V b
 • Izabela Jaworska – V b
 • Julia Buczek – V b
 • Klaudia Jarosz – VI c
 • Maja Koczyk – VI c
 • Rafał Michalczyk – VI c
 • Małgorzata Koszowska – VI b
 • Patrycja Miśkiewicz – VI b
 • Alicja Chodyra – VI b
 • Kamil Frączek – VI b
 • Mikołaj Sadurski – VI b
 • Patrycja Mendrek – VIII a
 • Natalia Nazorek – VIII b
 • Zuzanna Kucharska – VIII b
 • Anna Domeradzka – VI a
 • Kacper Gieleciński – VI a
 • Gabriela Kurzepa – VI a
 • Alicja Szczebura – VI a
 • Kinga Szczudlińska – VI a

Jeszcze raz dziękujemy! Mamy nadzieję, że ten dzień był dla nas wszystkich radosny i wyjątkowy 🙂

Anna Suszka
Marzena Krawczyk