MIKOŁAJKI

W tym roku podczas Mikołajek czekało na naszych uczniów mnóstwo niespodzianek. 6 grudnia w całej szkole już od pierwszej godziny lekcyjnej roznoszono słodkości przygotowane przez członków Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu. Naszym Aniołkom towarzyszył Św. Mikołaj, który sprawił mnóstwo uciechy dzieciom zarówno z młodszych, jak i starszych klas. To była jednak tylko pierwsza część przewidzianych atrakcji. Podczas czwartej godziny lekcyjnej odbyły się konkursy mikołajkowe dla uczniów z klas 4-8. Na sali gimnastycznej dużo się działo – przedstawiciele poszczególnych klas brali udział w czterech konkurencjach. Były to: quiz na temat Św. Mikołaja, pakowanie prezentów na czas, napisanie ciekawych życzeń dla Św. Mikołaja oraz bieg po ciasteczka właśnie do niego. Konkursom towarzyszyły ogromne emocje, co widać na załączonych zdjęciach.

Przedstawiamy poniżej wyniki wszystkich konkursów wraz z punktacją dla każdej klasy:

• VI c – 22 pkt.
  • VIII a – 21 pkt.
  • VIII b – 20 pkt.
  • VI b – 17 pkt.
  • VII a – 17 pkt.
  • V b – 15 pkt.
  • IV a – 14 pkt.
  • IV b – 12 pkt.
  • VI a – 12 pkt.
  • VII b – 10 pkt.
  • V a – 9 pkt.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. Dziękujemy także naszej szanownej komisji, która oceniała zmagania uczestników oraz przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego, którzy zorganizowali i prowadzili mikołajkowe konkurencje.

• Maja Bogucka – V b
  • Gabriela Kurzepa – VI a
  • Alicja Szczebura – VI a
  • Kinga Szczudlińska – VI a