Z WIZYTĄ U ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W dniu 5 grudnia przedszkolaki z grup C i D wybrały się na wycieczkę do magicznej krainy Świętego Mikołaja. Po przybyciu na miejsce dziećmi zajęły się zaczarowane elfy i zabrały naszych wychowanków w świat szalonych zabaw i tańców. Kolejnym punktem w programie były warsztaty pierniczkowe. Starszaki pięknie udekorowały pachnące pierniczki, podjadając przy tym dekoracyjne słodkości. Elfy pomogły dzieciom zapakować ciasteczka, tak aby każdy przedszkolak mógł zabrać pierniczek do domu. Na samym końcu pojawił się najważniejszy gość Święty Mikołaj.

Przedszkolaki były pod wrażeniem. Mikołaj opowiedział dzieciom swoją historię, wysłuchał przygotowanych dla niego wierszyków i piosenek. Nie zabrakło uśmiechów i wzruszeń. Napełnieni świąteczną energią wróciliśmy do przedszkola. Życzymy Wszystkim tak wspaniałych pełnych emocji wycieczek jak nasza.

Anna Gielecińska