DEKOROWANIE CHOINKI

HO! HO! HO! Santa Claus is coming to town…

Zbliżają się jedne z najpiękniejszych dni w roku, dni Bożego Narodzenia. To czas, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem. W powietrzu unosi się już zapach choinki, wszystkich powoli ogarnia atmosfera dekoracji świątecznych, pierniczków, piosenek i oczywiście prezentów.

W naszej szkole również pragniemy stworzyć ten niepowtarzalny i ciepły klimat Świąt. Za wspaniały początek uznaliśmy dekorowanie szkolnej choinki! Samorząd Uczniowski ogłosił akcję własnoręcznego przygotowywania ozdób choinkowych. Nasi kochani Uczniowie mocno zaangażowali się w tę akcję i dzięki temu, 4-go grudnia mogliśmy wspólnie dokonać dzieła ubierania choinki. Królowa Świąt zdobi teraz szkolny korytarz w całej swej okazałości.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego pragną bardzo serdecznie podziękować WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY WYKONALI PRZEPIĘKNE DEKORACJE. Dziękujemy Wam. Jak zwykle mogłyśmy na Was liczyć. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i za Wasz trud. Jesteśmy z Was dumne!!

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ NASZYM NAJMŁODSZYM MILUSIŃSKIM Z KLAS I–III,WYCHOWAWCOM, RODZICOM, DYREKCJI I NAUCZYCIELOM.

Samorząd Uczniowski