WALENTYNKI

14 lutego- chyba wszyscy czekają na ten dzień, mali i duzi, dorośli i dzieci. Jednym z najpopularniejszych zwyczajów walentynkowych, bez którego trudno wyobrazić sobie Dzień Zakochanych, jest niewątpliwie ,, poczta walentynkowa”.
Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, mieli okazje do przygotowania niezwykłych kartek walentynkowych pełnych serduszek, życzeń, buziaczków i wyznań :), dzięki którym skryte myśli i uczucia mogły ujrzeć światło dzienne i sprawić komuś radość. Inną formą uczynienia tego dnia wyjątkowo ciepłym i miłym była specjalna walentynkowa playlista.


Uczniowie z SU umilali nam  przerwy najpiękniejszymi piosenkami o miłości. Społeczność szkolna mogła usłyszeć m.in.:

,,I’ll never love again”
,,My heart will go on”
,,I will always love you”
„I have nothing”
„I will always remember us this way”
„Stand by me”
„Be my lover”.

W tym dniu w naszej szkole panował kolor miłości, każda sala i tablica szkolna była udekorowana serduszkami, pięknymi wierszami bądź cytatami o miłości. Już od samego rana czuć było podekscytowanie i atmosferę walentynek. Tego dnia uczniowie SU starali się „wylać ocean miłość” na każdego. Nie zapomnieli oni także o nauczycielach i pracownikach naszej szkoły, których obdarowali drobnym, słodkim upominkiem w postaci cukierków z serduszkami. Nasze kochane Panie Dyrektor otrzymały jabłuszka z napisem „love” :).
Podsumowując, mam nadzieję, że dzień 14 lutego był dla każdego w naszej szkole dniem pełnym miłości, radości i samych wspaniałych uczuć, gdzie na smutek nie było miejsca. Z niecierpliwością czekamy na kolejny tak wspaniały dzień :).

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Marzenką Krawczyk oraz p. Anną Suszką
Monika Czajkowska kl.IIIa
Aleksandra Kozłowska kl.IIIa
Aleksandra Jakubczak kl.IIIa
Małgorzata Sawicka kl.IIIa
Patrycja Kuźma kl.VIIIb
Julia Balcerzak kl.VIIIb
Klaudiusz Chodyra kl.VIIIb