MIKOŁAJKI

6 grudnia w naszej szkole był jednym z najsłodszych dni w roku! Wszystko za sprawą członków Samorządu Uczniowskiego i nie tylko – wszyscy chętni uczniowie o dobrym sercu i posiadający talent kulinarny mogli zrobić coś dla innych. Takich uczniów w naszej szkole nie brakuje, więc już od rana grupy uczniów częstowały wszystkich dookoła swoimi wypiekami oraz dobrym słowem. Słodkościom nie było końca! Innym punktem mikołajkowego programu było przebranie się za pomocnika Świętego Mikołaja lub aniołka, dlatego w naszej szkole zrobiło się kolorowo i bajkowo. Mogliśmy już teraz poczuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za poświęcony czas i za to, że uczynili coś dobrego dla swoich kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie Was jeszcze więcej!

Dziękujemy:
Rodzicom Naszych Uczniów,
Dyrekcji za pomoc i umożliwienie przeprowadzenia „Mikołajkowej Akcji”,
Nauczycielom za wyrozumiałość
oraz Naszym Wspaniałym Uczniom – „Aniołkom Szkoły” 🙂

kl. IV a
Julia Grzybowska
Julia Gryszko
Zuzanna Bogucka
Nikola Kutyła
Aleksander Świerczyński
Kamil Rulak

kl. IV b
Julia Buczek
Julia Narojczyk
Maria Frączek
Izabela Jaworska
Krystian Marchewka
Krzysztof Seremak

kl. V a
Katarzyna Wojtas
Gabriela Kurzepa
Alicja Szczebura
Anna Domeradzka

kl. VII b
Zuzanna Kucharska
Weronika Walkiewicz
Weronika Petryka
Zuzanna Seremak
Natalia Bogucka
Magdalena Janisiewicz
Kacper Kucharski
Hubert Koczyk
Filip Sikora

kl. VIII b
Paulina Pogoda
Patrycja Kuźma
Julia Balcerzak
Adrian Kuczyński
Klaudiusz Chodyra

Anna Suszka
Marzena Krawczyk