MIKOŁAJKI

6 grudnia w naszej szkole był jednym z najsłodszych dni w roku! Wszystko za sprawą członków Samorządu Uczniowskiego i nie tylko – wszyscy chętni uczniowie o dobrym sercu i posiadający talent kulinarny mogli zrobić coś dla innych. Takich uczniów w naszej szkole nie brakuje, więc już od rana grupy uczniów częstowały wszystkich dookoła swoimi wypiekami oraz dobrym słowem. Słodkościom nie było końca! Innym punktem mikołajkowego programu było przebranie się za pomocnika Świętego Mikołaja lub aniołka, dlatego w naszej szkole zrobiło się kolorowo i bajkowo. Mogliśmy już teraz poczuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za poświęcony czas i za to, że uczynili coś dobrego dla swoich kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie Was jeszcze więcej!

Dziękujemy:
Rodzicom Naszych Uczniów,