DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
J.Korczak

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy niezwykle hucznie. Od samego rana panowała radosna atmosfera. Na przedszkolaków czekały prezenty oraz wiele atrakcji. Były konkursy, zabawy oraz gry zespołowe, a także foto-ścianka. Każde dziecko zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcia. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość. Był to dzień pełen wrażeń, dobrej zabawy i słodkości.

Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Aleksandra Główka
Anna Ogrodzińska
Agnieszka Narojczyk
Grażyna Krześniak
Anna Gielecińska