PROPOZYCJE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Biblioteka szkolna nie zapomina o czytelnikach i zamieszcza trochę pomysłów na spędzenie czasu w domu, propozycji jak się bawić i uczyć…
Polecamy:

Portal lektury.gov.pl – to portal internetowy zawierający większość szkolnych lektur dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Użytkownicy mogą pobierać książki zarówno na swój komputer, jak również czytnik ebook czy też komórkę. Wszystkie pozycje są dostępne bezpłatnie, bez konieczności zakładania konta oraz logowania.
Pomysły i ciekawe materiały edukacyjne w formie zabawy znajdziecie na stronie: https://czasdzieci.pl/slask/

Drodzy Uczniowie, pamiętajcie, że „Czytanie to najlepszy sposób uczenia się”.
Zostań w domu – czytaj!!!

Lektury szkolne trzeba czytać, jednak ekranizacje mogą wam pomóc w przygotowaniu się do lekcji.
Polecamy lektury na ekranie:

Dla najmłodszych uczniów polecamy bajki do słuchania.
Bajkowisko – bajki dla dzieci do słuchania.

Co można robić w domu? Eksperymentować, konstruować, a przy tym – doskonale się bawić :

Wiesław Topór