SZKOLENIE E-LEARNINGOWE DLA DZIECI W WIEKU 6-14 LAT

Uwaga najmłodsi mieszkańcy wsi! Rozdajemy nagrody!

Z myślą o Was Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ramach działań na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników przygotowała szkolenie e-learningowe dla dzieci w wieku 6-14 lat „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, które w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Zapraszamy do ukończenia szkolenia dostępnego pod adresem: prewencja.krus.gov.pl

Certyfikat uzyskany po rozwiązaniu testu końcowego wraz z formularzem zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ DO 30 WRZEŚNIA 2020 R.

Spośród zgłoszeń wylosowanych zostanie 100 osób, które otrzymają nagrody rzeczowe w postaci hulajnogi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.krus.gov.pl