DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

W dn. 08.03.22 w naszej szkole samorząd uczniowski kl. 4-8 uczcił Święto Kobiet. P. Beata Kutyła przygotowała audycję z tej okazji, natomiast p. Agnieszka Kreczmańska okolicznościową gazetkę. Chłopcy z samorządu uczniowskiego z klas ósmych, poprowadzili przez radiowęzeł audycję z okazji Dnia Kobiet. Wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole złożyli najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy, a w życiu osobistym wielu sukcesów. Życzenia przeplatane piosenkami ze specjalną dedykacją, były również skierowane do koleżanek z klas 4-8 oraz tych najmłodszych. Chłopcy z klas 4-8, wybierali ze swojej klasy najsympatyczniejszą dziewczynę: koleżeńską, miłą, wesołą, słowem –„Super dziewczynę”.

Wybór był bardzo trudny, ponieważ każda dziewczyna jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Miano super dziewczyny otrzymały:

Kl. IV a – Gabriela Janowska
KL. IV b – Maja Witek
Kl. IV c – Maja Wójcik
Kl. V a – Aleksandra Szczyrek
KL. V b – Julia Maciaszczyk
Kl. VI a – Julia Marchewka
KL. VI b – Zuzanna Wójcik
Kl. VII a – Natalia Rybarczyk
Kl. VII b – Izabela Jaworska
Kl. VIII a – Gabriela Kurzepa
Kl. VIII b – Alicja Chodyra
Kl. VIII c – Wiktoria Sadurska

Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia.