ŚWIĄTECZNY KONCERT

 Szanowni Goście, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie i Przedszkolaki!

Z powodu pandemii koronawirusa przyszło nam funkcjonować w czasie niezwykle trudnym. Wielu sytuacji nie dało się przewidzieć. Ze względów bezpieczeństwa nauka odbywa się w domach. Chcemy wprowadzić Was w przedświąteczny nastrój i skrócić Wam oczekiwanie na choinkę, spotkanie z Mikołajem i wymarzone prezenty.

Rozpoczynamy Świąteczny Koncert od piosenki, którą dobrze znacie i możecie ją śpiewać z naszymi Gwiazdeczkami. Śledźcie uważnie naszą stronę internetową. Każdego dnia będziemy zamieszczać na niej piosenki, kolędy i pastorałki. Ten świąteczny cykl mógł powstać dzięki Naszym pięknie śpiewającym uczennicom, bardzo pilnie ćwiczącym pod kierunkiem naszej absolwentki – pani Alicji Kowalskiej. Zamieszczane filmiki montował pan Maciej Chojecki, który również był uczniem naszej szkoły. Życzymy miłego odbioru.


Drodzy Państwo!
Dzisiaj ostatnia odsłona naszego Świątecznego Koncertu. Cieszą nas liczne odwiedziny i życzliwe komentarze, za które jesteśmy bardzo wdzięczni. Jeszcze raz składam podziękowania Państwu Alicji i Łukaszowi Kowalskim, Panu Maciejowi Chojeckiemu, naszym śpiewającym uczennicom i ich wspaniałym Rodzicom. To dzięki ich zaangażowaniu i poświęceniu ten Koncert mógł powstać.

Agnieszka Kozłowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Cała „playlista”