WYNIKI KONKURSU „ZDROWIE ZA KROKI”

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu szkolnego, którego celem było liczenie kilometrów i kroków.

W rywalizacji międzyklasowej zwycięstwo odnieśli uczniowie klasy VII C, pokonując ponad 140 km. Tuż za nimi, na podium znaleźli się uczniowie klasy VIIIB – II miejsce i VIII A – miejsce III. W rywalizacji indywidualnej klas I-III zdecydowanym zwycięzcą został Wiktor Chodyra, uczeń klasy I A, który pokonał 42 km. Na wyróżnienie zasługują również: Łucja Kowalczyk – I A, Katarzyna Marchewka – I B, Anastazja Milczarczyk – III A. W kategorii klas IV-VI zwycięstwo wychodził i wybiegał Piotr Kowalczyk uczeń klasy IV A.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Podziękowania kierujemy również w stronę rodziców , którzy zadbali o bezpieczeństwo swoich pociech i umożliwili udział w akcji. Już teraz zapraszamy na edycję wiosenną , która odbędzie się w maju.

Bożena Kowalczyk-Pawlak i Marlena Kusio