PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

21 września w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka” – pierwsza ważna uroczystość w życiu naszych najmłodszych podopiecznych. Był to szczególny dzień dla dzieci z grup ,,Pszczółek”, ,,Motylków”, ,,Lisków” oraz „Sówek”. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal. Dla wszystkich dzieci były to niezapomniane chwile, pełne emocji i wspaniałych wrażeń.

Aleksandra Główka
Anna Ogrodzińska
Agnieszka Narojczyk
Anna Gielecińska
Grażyna Krześniak