ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Informuję, że Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się
w niedzielę 30 sierpnia o godzinie 12.00 w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020r. o godzinie 9.00 w budynku ZSiPO w Magnuszewie.
Uczniowie dojeżdżający autobusami zostaną przywiezieni na godzinę 9.00. Przed budynkiem będą czekać wychowawcy,
z którymi uczniowie wejdą do sal lekcyjnych.

UWAGA!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów ustala się dla poszczególnych grup wiekowych
3 różne wejścia do budynku szkoły:

• Przedszkole grupa A, B, C, D oraz oddziały rocznego przygotowania przedszkolnego 0a i 0b – wejście od parkingu z tyłu szkoły.
  • Klasy I, II, III i IV – wejście główne
  • Klasy od V do VIII – wejście przy przebieralni na w- f.

Apel do rodziców!
Ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo Waszych dzieci jest dla nas priorytetem, prosimy, abyście nie wchodzili na teren budynku.
Dzieci przedszkolne będą odbierane przy drzwiach wejściowych przez wyznaczonych pracowników,
którzy zaprowadzą je do szatni, pomogą przy przebieraniu i odprowadzą do sal.