INFORMACJA RADY RODZICÓW

Rada Rodziców przy ZSiPO w Magnuszewie informuje, że w bieżącym roku szkolnym zostało zaksięgowanych 67 wpłat na komitet rodzicielski, co oznacza, że wpłaciło mniej niż 1/4 rodziców. Ze środków Rady Rodziców zostały zakupione książki – nagrody dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Ponadto w trakcie roku szkolnego, Rada Rodziców pokrywała koszty związane z zakupem słowników na ślubowanie klas pierwszych, zabawą karnawałową dla dzieci, tłustym czwartkiem oraz innymi inicjatywami odbywającymi się na terenie szkoły.
Przypominamy, że nadal można dokonywać wpłat nr konta 56 8002 0004 0049 7028 2001 0001
Umowna kwota obowiązująca od wielu lat to 50 zł od rodziny (5 zł za miesiąc), ale wpłacać można dowolne kwoty.
Oczekujemy na Państwa wyrozumiałość i przychylność.
Wszystkim, którzy dokonali wpłat serdecznie dziękujemy w imieniu uczniów naszej szkoły, bo to do nich ostatecznie trafiają pieniądze.

Z poważaniem Przedstawiciele Rady Rodziców