100 LECIE URODZIN ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

W tym roku 18 maja przypada 100 rocznica urodzin świętego Jana Pawła II. Zapraszamy Was wszystkich do włączenia się w przeżywanie tego wyjątkowego dnia pamięci o naszym papieżu. Zachęcamy do udziału w akcji 100 dobrych uczynków na 100 lecie urodzin św. Jana Pawła.

Czas, który spędzamy w domu, możemy poświęcić nie tylko na naukę i zabawę, ale też czynienie dobrych uczynków.

• Zadanie jest proste, czyń dobre uczynki z radością, pamiętaj o świętym Janie Pawle II i sprawiaj aby inni mogli się cieszyć z twojej pomocy, uśmiechaj się, dzwoń do swoich dziadków czy posprzątaj swój pokój, a może uda Ci się więcej?

• Napisz nam do 15 maja, jakie dobre uczynki udało Ci się zrobić dla innych. Swoje pomysły wyślijcie na adresy mailowe nauczycieli Bożeny Kowalczyk-Pawlak: bozena.kowalczykpawlak@zsipo.magnuszew.edu.pl i ks. Daniela Natorskiego: daniel.natorski@zsipo.magnuszew.edu.pl

Może wspólnie uda nam się uczcić urodziny św. Jana Pawła II – 100 dobrymi uczynkami naszej szkolnej społeczności.

Bożena Kowalczyk – Pawlak
Ks. Daniel Natorski