WIELKA ORKIESTRA WIELKICH SERC!

Już po raz 28, w całej Polsce i nie tylko, 12 stycznia zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która za każdym razem jednoczy cały świat, dużych i małych, dobrych i złych, bogatych i biednych. Wszyscy, jak jeden mąż, chcą pomóc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.
Nasi uczniowie z ZSiPO w Magnuszewie również dołączyli do grona przyjaciół WOŚP. Nasi wspaniali wolontariusze włożyli w tę akcję całe swoje piękne serca i uśmiechy, aby zebrać jak największą sumę pieniędzy i wesprzeć tę znaną na całym świecie akcję charytatywną.

Byli bardzo dzielni, nie straszny był im mróz czy wiatr 😊… Nad wszystkim czuwały opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu, p. Marzena Krawczyk i p. Anna Suszka, ale nieoceniona była pomoc Pani z Rady Rodziców, Pani Anny Dróżdż. Pani Ania zadbała, aby wolontariuszom niczego nie zabrakło, by mogli ogrzać się ciepłym posiłkiem, ciepłą herbatą lub słodkim oceanem gorącej czekolady 😊
Pani Aniu – DZIĘKUJEMY!!!!! 💛

Mamy nadzieję, że nasze działania uczyniły ten dzień lepszym i piękniejszym, że rozlało się dobro a do nieba trafiło także nasze, magnuszewskie światełko miłości…
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM WSPANIAŁYM WOLONTARIUSZOM, PANI ANI ORAZ OSP W MAGNUSZEWIE ZA UŻYCZENIE SALI!💛💛💛

Szkolne Koło Wolontariatu