W PRZEDSZKOLU ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ…

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zawsze budzą u dzieci wiele radości i entuzjazmu. W ostatnich dniach w naszym przedszkolu panował niepowtarzalny i prawdziwie świąteczny nastrój. Przedszkolaki ze wszystkich grup dekorowały swoje sale oraz korytarz w istnie magiczny klimat. Nie zabrakło przygotowania ozdób choinkowych i strojenia świątecznego drzewka, a w tle rozbrzmiewały kolędy.

Kiedy już wszystko było gotowe, w dniu 6 grudnia odwiedził nas Mikołaj. W tym roku również nie zapomniał o naszych przedszkolakach. Każde dziecko otrzymało wymarzony prezent.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki życzą samych pięknych chwil w gronie najbliższych, wyjątkowej atmosfery, wiele ciepła rodzinnego i radości oraz dużo zdrowia, szczęścia, optymizmu i serdeczności w nadchodzącym 2020 roku.

Anna Ogrodzińska