ZABAWA ANDRZEJKOWA

26 listopada w naszej szkole miała miejsce Dyskoteka Andrzejkowa. Sądzimy, że nie potrzeba tu wielu słów. Zabawa była przednia, wszyscy fantastycznie się bawili przy świetnej muzyce wybranej przez uczniów, a więc odpowiadającej młodzieżowym gustom. Taneczny wieczór uświetniły: ogromna liczba wróżb oraz konkurs karaoke, które cieszyły się niesamowitą popularnością i dostarczyły mnóstwa radości.

Podsumowując, Dyskoteka Andrzejkowa pełna była uśmiechów i wyśmienitych nastrojów, czego dowodem są przedstawione poniżej zdjęcia. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji i przebiegu tej zabawy. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy tak dzielnie angażowali się i pomagali, Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom.

Marzena Krawczyk
Anna Suszka