ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Dzisiejszy dzień tj. 21 listopada jest Światowym Dniem Życzliwości. W związku z tym Samorząd Uczniowski ogłosił ten dzień wyjątkowym. Wystosowaliśmy ukłon w stronę Nauczycieli by nie pytali tych wszystkich, którzy ubrani są w kolorze żółtym, by oszczędzili wszystkie „Promienne Słoneczka”. Po drugie Samorząd Uczniowski zwrócił się z prośbą do wszystkich uczniów o bycie w tym dniu wyjątkowo miłym, uprzejmym, życzliwym i uśmiechniętym wobec siebie, oczywiście Nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Chcemy pokazać, że jesteśmy super-cool uczniami bez złego zachowania, bez przepychanek, gonitw po korytarzach szkolnych i niemiłych słów.

Chcieliśmy tym dniem zapoczątkować dni, pełne uśmiechu, dobrego słowa, udzielania pierwszeństwa w drzwiach, pomocy czy obrony słabszych, a przede wszystkim mówienia „Dzień Dobry” , gdyż czasem tego brakuje.

Samorząd Uczniowski przygotował w tym dniu dla wszystkich niespodzianki 😊 w postaci karteczek z miłym słowem. Mamy nadzieję, że uczyniliśmy ten dzień pięknym!! 😊

Samorząd Uczniowski