KONKURS „BARWY JESIENI”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny organizowany w naszym przedszkolu pt. ,,Barwy jesieni” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim wychowankom i rodzicom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali przelać swoją artystyczną wizję jesieni na papier.

Członkowie komisji mieli bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie oddane prace wykonane były na wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością. Jury jednogłośnie stwierdziło, że wyróżni prace następujących przedszkolaków: Kajetan Częścik gr. D, Filip Kowalski gr. C. Liliana Knyt gr. B, Klaudia Stępień gr. B, Fabian Zieliński gr. D, Miłosz Kocyk gr. D.

Wyróżnionym gratulujemy!!!! Zapraszam do obejrzenia wszystkich konkursowych prac na tablicy przy Sali nr. 5.

A.Gielecińska, A.Ogrodzińska