AKCJA ‘’PODZIEL SIĘ ZNICZEM’’

30 października odbyła się akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu działające w ZSiPO w Magnuszewie. Kolejny już rok zbierano znicze, aby na pobliskim cmentarzu zapalić płomień pamięci. Uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami SU oraz SKW – panią Marzeną Krawczyk i panią Anną Suszką – przeszli na cmentarz, aby zapalić znicze na zapomnianych grobach. W Dzień Wszystkich Świętych (i nie tylko!) postarajmy się, aby takich miejsc było jak najmniej.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM WSPANIAŁYM UCZNIOM (I ICH RODZINOM), którzy przynieśli znicze i udali się na cmentarz, aby zadbać o zapomniane miejsca:

Klasa V A: Marcel Szaraniec, Julia Grzybowska, Julia Gryszko, Aleksander Świerczyński, Zuzanna Bogucka, Nikola Kutyła
Klasa V B: Julia Buczek, Izabela Jaworska, Julia Narojczyk
Klasa VI A: Kacper Gieleciński, Kasia Wojtas, Kinga Szczudlińska, Gabriela Kurzepa, Anna Domeradzka
Klasa VI B: Patrycja Miśkiewicz, Małgorzata Koszowska, Małgorzata Przybyła, Monika Wachnik, Alicja Zielińska, Zuzanna Trocińska, Filip Kowalczyk, Krystian Przerwa, Robert Purchała, Kinga Nizińska, Paulina Markwat, Alicja Chodyra
Klasa VI C: Maja Koczyk, Klaudia Jarosz, Wiktoria Sadurska, Krystian Rybarczyk, Dominika Kurach, Julia Witek, Maja Szczepaniak, Paulina Zielińska, Jakub Pyrka, Paulina Góraj, WiktoriaPulkowska, Wiktoria Wójcik, Rafał Michalczyk
Klasa VII B: Oliwia Supeł, Joanna Góraj, Jakub Witek
Klasa VIII A: Weronika Tarczyńska
Klasa VIII B: Patrycja Pucek, Martyna Nadolna, Natalia Nazorek, Karolina Witek

DZIĘKUJEMY TAKŻE CUDOWNYM DZIECIACZKOM Z MŁODSZYCH KLAS 3A I 3B:

Klasa 3B: Sandra Niedziałek, Karol Jaworski, Dominik Witkowski, Asia Kucharska, Szymon Pulkowski, Zuzia Jakubczak, Julia Maciaszczyk, Oskar Kocyk, Romek Madajczyk, Emilka Wiśniewska, Zuzia Gudro
Klasa 3A: Miłosz Talaga, Karol Kreczmański, Maja Arciszewska, Klaudia Ceglarz, Dawid Jakubowski, Jaś Nadolny, Blanka Żurek, Ola Szczyrek, Natalka Gabler, Julia Witek, Dominika Gwardys, Kacper Koczyk, Natalia Gabler, Szymon Sobota, Patryk Przęczka, Emilia Zakrzewska, Zosia Dróżdż

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PIĘKNE I WRAŻLIWE SERDUSZKA!

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom za pomoc i wsparcie!!!

BEZ WAS NIE BYŁOBY TEJ AKCJI!!!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
oraz Szkolnego Koła Wolontariatu

 

GALERIA ZDJĘĆ