BIEŻĄCE INFORMACJE PROSTO Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Informuję, że podręczniki i materiały ćwiczeniowe zostały uczniom udostępnione. W tym roku proces przekazywania darmowych materiałów przebiegał bardzo sprawnie. Uczniowie mogą już zaczynać zbierać szóstki i piątki z poszczególnych przedmiotów, czego im serdecznie życzę.
Biblioteka natomiast może zacząć realizować zadania, które zostały zaplanowane na cały rok.
17 września rozpoczęliśmy konkurs dla uczniów klas I-III: „Biblioteczny Gang Słodziaków”.
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – najdłuższe święto w szkole!
Jak będziemy świętować w październiku 2018r.?
Przez cały miesiąc biblioteka będzie zaskakiwać swoich czytelników, odwiedź nas koniecznie. Na wypożyczających czekać będą m.in.: słuchowiska, wystawy, konkursy – m.in.
1) przebieranie się za postaci z książek Dzień postaci bajkowej”
2) konkurs sprawnościowy „Noś książkę jak koronę”
3) konkurs fotograficzny „Zrób selfie z książką”
4) akcję „Przyłapani na czytaniu”
5) drzewo czytelnika
6) poszukiwacze zaginionych tytułów

Szczegółowych informacji na temat działań bibliotecznych: informacji o zasadach konkursów oraz terminach realizacji proszę szukać w zakładce: Biblioteka.

Maria Narojczyk