STUDNIÓWKA

,,Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
I rozumniejsze od rozumu.”

Dnia 4 stycznia 2019 odbyła się studniówka Maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Magnuszewie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:
Wójt Gminy Magnuszew Pan Marek Drapała, Pani Dyrektor Agnieszka Kozłowska, Panie v-ce Dyrektor Agnieszka Kuczyńska i Ewa Stopka, Wychowawczyni Pani Hanna Witek, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Karolina Bazyl, Księża, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz Uczniowie.


Bal odbył się w Domu Bankietowym Magnat, gdzie rytualne przejście młodych ludzi w dorosłość rozpoczęło się tradycyjnym odtańczeniem poloneza, prowadzonego przez Panią Dyrektor i Wychowawczynię. Taneczny korowód czarował wdziękiem, elegancją i różnorodnością pięknych wieczorowych strojów. Rodzice ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy. Wyjątkowy nastrój tego wieczoru podkreślali kolejni mówcy, życząc maturzystom wspaniałej zabawy, bardzo dobrych wyników na maturze i powodzenia w życiu. Były też kwiaty i podziękowania od młodzieży dla Dyrekcji, Wychowawczyń i Grona Pedagogicznego za niezwykle trudne i mozolne budowanie uczniowskich wnętrz i wsparcie w drodze do życiowego sukcesu. Było też zapewnienie, że w sercach młodzieży na zawsze pozostaną ciepłe wspomnienia ze szkolnych lat.
Abiturienci szczególnie podziękowali swoim Rodzicom, dzięki których zaangażowaniu i samozaparciu odbył się ten wspaniały bal. Podziękowania, kwiaty… i wreszcie wspaniała zabawa. Cóż to był za bal! Młodzież bawiła się wspólnie z gośćmi do białego rana. W przerwie między tańcami zaprezentowaliśmy naszą czołówkę, podczas której mogliśmy zauważyć uśmiech na twarzach gości. O północy wszyscy Maturzyści zdmuchnęli świeczki z tortu za pomyślnie zdaną maturę. Wieczór ten był zarówno i uroczysty i radosny, a teraz cóż, pozostały, wspomnienia, zdjęcia i… 100 dni do egzaminu maturalnego.
Poniżej zapraszamy do obejrzenia teledysku ze studniówki.

Maturzyści ZSiPO w Magnuszewie 2019