„DOBRO WRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ”

13 stycznia 2019 r. nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w zbiórce pieniędzy w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki był zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie pod opieką p. Agnieszki Kreczmańskiej, p. Doroty Kurek-Kulasińskiej oraz p. Marka Kozłowskiego kwestowali na terenie Magnuszewa i Mniszewa. Przez cały okres zbiórki pogoda dopisywała, panowała radosna atmosfera, a uśmiech nie znikał z twarzy naszych wolontariuszy. Wszyscy cieszyli się, że mogą być częścią tej wspaniałej akcji.


Szczególne podziękowania należą się Ochotniczej Straży Pożarnej za pokaz i przejażdżkę nowym specjalistycznym wozem strażackim oraz za udostępnienie lokalu, w którym mogliśmy się ogrzać i napić gorącej herbaty. Dziękujemy opiekunom Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Rodzicom, a w szczególności p. Agnieszce Drągowskiej oraz p. Annie Dróżdż za opiekę i przygotowanie kanapek, słodkości oraz gorącej herbaty.

Dziękujemy również każdemu darczyńcy, który wspomógł tę inicjatywę.
Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy 6.900,54 zł.

Tegorocznymi Wolontariuszami byli:

Pracz Oliwia
Matysiak Olga
Żurek Anastazja
Janowska Zuzanna
Mendrek Patrycja
Figlewicz Julia
Witek Wiktoria
Przęczka Julia
Kurzepa Kaja
Hodyra Joanna
Janowska Natalia
Leszczyńska Karolina
Tarczyńska Weronika
Wachnik Marta
Kawecka Zuzanna
Bogucka Natalia
Sikora Filip
Miśkiewicz Kinga
Nadolna Martyna
Witkowski Szymon
Osuchowski Mateusz
Balcerzak Julia
Kuźma Patrycja
Krześniak Julia
Matysiak Maja
Jarczyk Angelika
Świerczyński Kryspin
Drągowska Weronika
Kutyła Daniel

Jarczyk Angelika, klasa 2LO